Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez aktywnych i doświadczonych żeglarzy. Na rynku istniejemy wiele lat, zdobywając uznanie naszych coraz liczniejszych klientów. Magda i Adam, czyli my realizujemy własne marzenia i w 2006 roku kupujemy jacht pełnomorski – Geronimo, na którym żyliśmy i zwiedzaliśmy Morze Śródziemne i Atlantyk.

Nasza firma istnieje od 2006 roku.Tworzymy profesjonalne imprezy w oparciu o Wasze oczekiwania, przekazujemy to, czego sami doznaliśmy przez wiele lat, zmagając się z żywiołami wiatru i wody.

Z roku na rok usprawniamy działalność firmy, słuchamy naszych klientów, wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom, dopasowujemy się. Sami uwielbiamy żeglować to nasze życie. Nie jesteśmy przypadkowymi ludźmi, którzy z braku innych pomysłów zaczęli zajmować się organizacją rejsów żeglarskich, czy czarterowaniem jachtów. Stawiamy sobie coraz to nowe wyzwania. 2014 roku uczestniczyliśmy w regatach Sydney- Hobart na jachcie Katharsis 2- zachęcamy do obejrzenie zdjęć. W tym samym roku Adam wraz  z załogą jachtu Katharsis 2 pod dowództwem Mariusza Kopera dopłynął do Zatoki Wielorybiej. W 2017/2018 roku równiez na pokładzie jachtu Katharsis 2 pod z kapitanem Mariuszem Koperem  miałam możliwość udziału w wyjątkowej wyprawie- opłynięcie Antarktydy na południe od 60 stopnia. Pobilismy rekord świata – szczegóły wyprawy – tutaj.

Za nami wiele mil doświadczenia, szkoleń żeglarskich, rejsów. Jeżeli sami nie prowadzimy jachtu to zatrudniamy zawodowych skiperów, którym ufamy w 100 procentach.

Nasza specjalność to rejsy morskie i czarter jachtów
Pośredniczymy w czarterowaniu jachtów na całym świecie. Mamy swoje ulubione miejsca, jak Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Norwegia do których tak często wracamy i zachęcamy naszych klientów do wyjazdów żeglarskich.

Nie jesteśmy tylko agentami. Pomagamy Wam przygotować trasę, podpowiadamy, gdzie najlepiej się zatrzymać, co zwiedzić, do jakiego udać się sklepu. Są to informacje, których nie otrzymacie od innych firm czarterowych. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, czarterujemy jachty od początku istnienia naszej firmy, doskonale wiemy na co zwrócić uwagę.

Drugim filarem naszej działalności jest organizacja rejsów żeglarskich. Odwiedzamy nowe kierunki: Tajlandia, Kuba, Trynidad i Tobago. Lubimy zwiedzać i eksplorować nowe miejsca.

Nasza firma od października 2015 roku została wpisana do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa dolnośląskiego pod numerem 648.
Rozwijamy się dla dla Was, jesteśmy otwarci na nowe propozycje, dostrzegamy potrzeby żeglarzy!

Reasumując organizujemy rejsy jachtem i szkolenia żeglarskie, przeprowadzamy jachty żaglowe i motorowe. Zachęcamy do nietypowych wypraw turystycznych, rejsów w odległe zakątki świata, żeglowania połączonego z nurkowaniem, wyjazdów rodzinnych na żagle. Nie boimy się zabrać na pokład dzieci. Sami mamy 5-letnią córkę, która pływa z nami po morzu od 3. miesiąca życia. Wiemy jak ważny jest urlop i jak go zorganizować, aby było bezpiecznie i ciekawie. Rejsy jachtem z dziećmi w każdym wieku to nasza kolejna propozycja. Zajmujemy się tym od wielu lat.

Nie musisz znać się na żeglarstwie i podróżach, my jesteśmy od tego. Zaufaj nam.

Wiek nie nie jest przeszkodą w żeglowaniu!

Pomagamy we wszystkim, od początku do końca. Dobieramy akwen,
proponujemy jacht, szukamy tanich biletów lotniczych, ubezpieczamy
od kosztów leczenia za granicą, podpowiadamy, co zabrać ze sobą na rejs.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy do wspólnej zabawy, żeglowania, zwiedzania, nurkowania,
czarterowania jachtów w ciekawych miejscach. Chcemy się tym wszystkim
z Wami podzielić.

Zapraszamy na nasz pokład.

Nie czekaj, zaplanuj z nami swój urlop już dziś.