Ubezpieczenie kosztów rezygnacji online- polisa on line zapraszamy!

TUTAJ KLIKNIJ

Poniżej rzeczowe informacje dotyczące Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Co to jest? Po co nam takie ubezpieczenie i wszelkie niejasności postaramy się Wam wyjaśnić.
Proponuję Wam ubezpieczenie w ERGO.

W ERGO Ubezpieczenia Podróży mamy rezygnację 100%, również spowodowaną zachorowaniem na COVID-19
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży przed datą wyjazdu przewidziane w umowie (np. uczestnictwa w imprezie turystycznej, przewozu, rezerwacji noclegu, umowie wynajmu pojazdu) jakimi ubezpieczony byłby obciążony w przypadku rezygnacji.

REZYGNACJA 100 COVID-19 – zwrot 100% poniesionych kosztów rezygnacji.
Dostępny także wariant REZYGNACJA CHP 100 COVID-19 z rozszerzeniem zakresu o NASTĘPSTWA CHORÓB PRZEWLEKŁYCH. (Jeśli ktoś np. bierze leki na stałe uznawany jest już jako pacjent chory przewlekłe! nadciśnienie też! dotyczy się to również najbliższej rodziny np. Wasza mama zachorowała przed Waszym wyjazdem i trafiła do szpitala a przyjmuje regularnie leki i Wy musicie się nią opiekować wówczas trzeba mieć ubezpieczenie uwzględniające Choroby Przewlekłe, nawet jak sami takich chorób nie macie!) Dlatego na spokojnie zastanówcie się, czy ktoś z Waszych najbliższych jest chory przewlekle a być może będzie potrzebował Waszej pomocy.

Ubezpiecz się ze swojego domu. Poświeć na wypełnienie polisy 5 minut i jedź w pełni ubezpieczony na wymarzone wakacje.)
Zapraszam do polisy TUTAJ KLIKNIJ

Kilka faktów o ubezpieczeniu ERGO Ubezpieczenia Podróży

 1. Jest to ubezpieczenie, które możemy zawrzeć do maksymalnie 14 dni od daty podpisania umowy z organizatorem turystycznym lub od daty kupienia biletów lotniczych, hotelu itd. Jeśli wyjazd jest krótszy niż 30 dni to wykupienie tego ubezpieczenia musi nastąpić w tym samym dniu.
 2. Ubezpieczenie to działa od momentu wystawienia polisy do momentu rozpoczęcia podróży.
 3. Ubezpieczenie obejmuje sytuacje losowe opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Ergo Ubezpieczenia Podróży, które każdego z nas mogą spotkać i przez te sytuacje pojedyncze osoby nie mogą uczestniczyć w rejsie, reszta ekipy jedzie a Wam ubezpieczenie zwraca pieniądze za czarter i bilety lotnicze oraz pozostałe udokumentowane koszty.
 4. Klient (czyli Wy) powinien przebywać na terenie Polski w momencie zakupu/rezerwacji imprezy turystycznej lub innej usługi turystycznej do której chce zawrzeć ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. To bardzo ważne. Tylko w Polsce kupujemy bilety lotnicze i podpisujemy umowę na imprezę turystyczną oraz polisę ubezpieczeniową.
 5. Ubezpieczenie dotyczy kosztów poniesionych w związku z rezygnacją, a powstałych wskutek m.in:
  – śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub najbliższego krewnego,
  – nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania, następstwem którego będą przeciwwskazania do podróży, (koniecznie udokumentowane u lekarza),
  – nagłego zachorowania na COVID-19 Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży w wariancie KR 100% Covid-19, pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone zaświadczeniem lekarskim,
  – pozytywny test na COVID-19 w wariancie RG 100% Covid-19 Zapewne będziemy musieli zrobić test PCR lub antygenowy przed wylotem na 48 godzin lub na 72 godziny przed wyjazdem. Zakładam, że dobrze się czujemy, ale nasz test wyjdzie pozytywny wówczas taka sytuacja jest automatycznie traktowana przez ERGO Ubezpieczenia Podróży  jako nagłe zachorowanie. Test PCR lub Antygenowy musi być zrobiony w autoryzowanym laboratorium (nie test z Biedronki) i wówczas, jeśli okaże się, że dobrze się czujemy ALE test przed wylotem wyszedł nam pozytywny ubezpieczenie zwraca Wam poniesione koszty.
  – nagłego zachorowania na COVID-19 najbliższego krewnego Ubezpieczonego, skutkującego hospitalizacją w wariancie KR 100%Covid-19, która nie zakończy się do dnia rozpoczęcia podróży,
  – szkody w mieniu powodującej konieczność dokonania czynności prawnych i administracyjnych,
  – zwolnienia przez pracodawcę,
  – wyznaczenia daty egzaminu poprawkowego,
  – kradzieży dokumentów, których brak uniemożliwia odbycie podróży zagranicznej,
  – konieczność zmiany rezerwacji w przypadku, gdy Ubezpieczony spóźni się na planowany środek transportu z powodu: opóźnienia środka  transportu komunikacji publicznej, który miał dowieźć Ubezpieczonego na miejsce rozpoczęcia przewozu, wypadku komunikacyjnego któremu uległ Ubezpieczony lub współuczestnik podróży
  – wiele innych przypadków proszę zerknąć
  Otwórz Koszty Rezygnacji Ogólne informacje –
  ERGO Ogólne Informacje
  ERGO Karta Informacyjna
  ERGO_OWU_Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Ubezpieczenie on line na wyjazd za granicę,
koszty rezygnacji
roczne ubezpieczenie
w ERGO PODRÓŻE
TUTAJ KLIKNIJ

Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenie wypełnij poniższy formularz.