O NAS

Nasza firma istnieje od 2006 roku. Jesteśmy organizatorami turystycznymi wpisanymi do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa dolnośląskiego pod numerem 648.
My czyli Magdalena Talar oraz Tomasz Grala
zapraszamy serdecznie na wyjątkowe, niezapomniane żeglarskie wakacje. Zazwyczaj żeglujemy na 2 różnych jednostkach, dzięki czemu poznajemy fantastycznych ciekawych świata ludzi.

Nie jesteśmy przypadkowymi osobami, które z braku innych pomysłów zaczęły zajmować się organizacją rejsów żeglarskich, czy czarterowaniem jachtów. To jest nasz życie, za nami niezliczona ilość mil morskich, jak ważne w tym wszystkim doświadczenie, pokora do morza i oceanów. Zwiedziliśmy wyjątkowe miejsca i nadal organizujemy wyjazdy żeglarskie odkrywając nowe kierunki, tak aby nasi zadowoleni klienci żeglowali z nami dalej i dalej:).

O NAS

Nasza firma istnieje od 2006 roku.Tworzymy profesjonalne imprezy w oparciu o Wasze oczekiwania, przekazujemy to, czego sami doznaliśmy przez wiele lat, zmagając się z żywiołami wiatru i wody. Z roku na rok usprawniamy działalność firmy, słuchamy naszych klientów, wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom, dopasowujemy się. Sami uwielbiamy żeglować to nasze życie. Nie jesteśmy przypadkowymi ludźmi, którzy z braku innych pomysłów zaczęli zajmować się organizacją rejsów żeglarskich, czy czarterowaniem jachtów.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

POLINEZJA FRANCUSKA


W październiku serdecznie zapraszamy na  Polinezja Francuska. Planujemy odwiedzić – Raiatea – Bora-Bora – Tupai – Huahine -Tahiti – Moorea.  Nasze wyjazdy są odpowiednio zaplanowane i ubezpieczone. Rejs można opłacić w 3 ratach. Dwa terminy do wyboru, rejsy trwają dwa pełne tygodnie. Żeglujemy na katamaranach Bali Catspace 40.

KARAIBY

Karaiby w grudniu 2024. Zapraszamy na wyjątkowe rejsy w dwa katamarany  Lagoon 40. Jednostki sa nowe z 2022 i 2024 roku!  Dwa tygodnie żeglowania, jeden termin do wyboru. Zwiedzamy Karaiby południowe, pływamy w ciepłym i przepięknym morzu w doborowym towarzystwie. Objadamy się lobsterami i  świeżymi rybkami, które sami złowimy! Raty rejsu są podzielone na 3 dogodne płatności.

BAHAMY STYCZEŃ I LUTY 2025


Zapraszamy Was na wyjątkowe dwa etapy rejsów po Bahamach. Dwa terminy do wyboru. Żeglujemy 14 dni! Bahamy to Polinezja Francuska tylko trochę bliżej:)